Облако тегов

Книги

Интеллект и дисбактериоз

Профилактика

Похудение Аденоиды   Тест пробиотиков

LGG

Запор   ОРВИ

Антибиотики

Иммунитет у детей

Биопленка Дрожжи  Правильная капсула

 

Официальные LGG

Как оказалось, на сегодня в Украине нет пробиотиков, которые бы содержали защищенную патентами очень эффективную для лечения и доказано безопасную лактобактерию LGG

Иммунитет и дисбактериоз  

Уже сам диагноз «дисбактериоз» свидетельствует о том, что иммунная система ослаблена. Более того: дисбактериоз и иммунитет настолько взаимосвязаны, что вылечить одно без другого практически невозможно.  

 

ПРЕМА ДЛЯ ДЕТЕЙ (PREEMA KIDS)                      рус / укр

 

крап. пляшечка 10 мл, з пипеткою

 


Delta Medical PromotionsПРЕМА КИДС - здоровый кишечник

 

Склад:

 

10 крапель містять:

  • 1,0 х 109 КУО життєздатних бактерій Lactobacillus rhamnosus GG (LGG®  - мікроенкапсульовані);
  • допоміжні речовини:
  • кукурудзяна олія,
  • двоокис кремнію (Е 551).
  • Без ГМО.

 

Lactobacillus rhamnosus LGG® сприяють розщепленню вуглеводів з утворенням молочної кислоти. Створене ними кисле середовище позитивно впливає на розвиток біфідобактерій складових (85-95) % мікрофлори кишечника організму дитини. Лакто- та біфідобактерії проявляють симбіоз, компенсуючи метаболізм один одного і стимулюють взаємне зростання. Lactobacillus rhamnosus LGG® мають високу антагоністичну активність проти широкого спектра патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів, пригнічують розвиток ентеротоксичних грамнегативних анаеробів та ентеропатогенних вірусів, перешкоджають їх адгезії до слизової оболонки кишечника; створюють сприятливі умови для розвитку корисної мікрофлори кишечника, підтримують і регулюють діяльність мікрофлори та сприяють нормалізації мікробіоценозу шлунково-кишкового тракту; підвищують неспецифічну резистентність організму, проявляють імуномодулюючі властивості: підсилюють специфічну IgA-відповідь та знижують виробку цитокінів, пов’язаних з алергічним запаленням; синтезують амінокислоти, пантотенову кислоту, вітаміни К і групи В, сприяють всмоктуванню заліза, кальцію, вітаміну D.

 

Рекомендації щодо споживання:

 

за рекомендацією лікаря застосовується в якості дієтичної добавки до харчового раціону дітей від народження і старше та дорослим як додаткове джерело життєздатних молочнокислих бактерій Lactobacillus rhamnosus GG (LGG®) з метою нормалізації мікрофлори кишківника та поліпшення його функціонального стану, покращення травлення і загальної опірності організму, попередження дисбіозу та антибіотик-асоційованої діареї під час і після прийому антибіотиків, харчової алергії.

 

Спосіб застосування та рекомендована добова доза:

 

Перед застосуванням добре збовтати! Вживати за рекомендацією лікаря дітям від народження і старше та дорослим по 10 крапель на добу незалежно від прийому їжі, розчиняючи в грудному молоці або теплій питній воді, також можна додавати до продуктів дитячого харчування.

 

Не додавати до гарячого! Не змінює смак напоїв та їжі. Неприпустиме використання води з колодязів та каптажних  джерел.

 

Курс споживання – 1 місяць або за рекомендацією лікаря. Перед застосуванням рекомендовано проконсультуватися з лікарем.

 

Особливості застосування:

 

для максимальної ефективності інтервал між прийомом дієтичної добавки та антибіотиків має складати 3 години.

 

Протипоказання:

 

підвищена чутливість до окремих компонентів.

 

Дата виробництва та строк придатності:

 

Дату виробництва вказано на упаковці, строк придатності – 18 місяців від дати виробництва.

 

Умови зберігання:

 

Зберігати в упаковці виробника за температури не вище 25°С у сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці. Після відкриття пляшечки зберігати при температурі не вище 25°С не більше одного місяця. Під час зберігання допускається наявність осаду, однак це не впливає на активність продукту.

 

Форма випуску:

 

краплі по 10 мл у пляшечці з піпеткою, упаковані в картонну коробку № 1.

 

Назва та повна адреса і телефон виробника:

 

Probiotical S.p.A, Віа Маттєі 3, Новара 28100, Італія; тел.: +390321-499184 для Delta Medical Promotions AG, Отенбахгассе 26, Цюріх 8001, Швейцарія, www.schonen-swiss.com.

 

Према / Preema, SCHONEN, proBioSWISS – товарні знаки Дельта Медікел Промоушнз АГ (Швейцарія) / Delta Medical Promotions AG (Switzerland).

 

LGG®- торгівельна марка, що використовується по ліцензії Valio Ltd., Фінляндія.

 

Представник: Представництво «Дельта Медікел Промоушнз АГ», Україна, 08132, м. Вишневе, вул. Чорновола, 43,

 

тел.: (044) 585-00-41.

 

 

 

Також дивись:

 

Према в капсулах рос.  та Према у карсулах укр.

 

Према в форме саше рус.  а також Према у формі саше укр.